0 varor
» Se/ändra i varukorgen
Välkommen till vår syateljé!
Har du lite ovanliga mått hemma eller tycker du att det är svårt och krångligt att sy själv? Vi hjälper dig gärna!
Egna idéer? Har du helt egna idéer som du vill att vi ska förverkliga? Vill du ha en kudde eller gardin som bara du har? Eller har du hittat din favoritgardin och vill ha kuddfodral i samma serie? Bli din egen designer så syr vi upp åt dig!
Enkelt att förnya! Vi kan även hjälpa dig med att ändra mått på en produkt du köpt hos oss. Vi sparar dina beställningar med mått och proportioner. Vill du vid ett senare tillfälle ha nya gardiner eller kuddfodral tar vi enkelt fram dina uppgifter.
Osäker på kvalitéer eller färger? Vi svarar gärna på frågor om modeller, kvaliteter, färger, mönsterpassning, tvättråd eller andra skötselråd. Vi kan även tipsa om vilka tyger eller tillbehör som passar ihop i färg eller kvalité. Vi skickar gärna tygprover om du är oskäker på färg eller material.
Välkommen att kontakta oss på syatelje@jotex.se, eller på telefon 033- 22 50 66